KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694464
nr 1669 4464
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 36/165. Bildmått: 7x10 cm, yttermått inklusive ram: 27x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:11:12
100 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert
nr 1669 4464
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 16 december 2024 |
Hans Wigert